Bio.
JACEK KIELLER

YouTube

Jacek Kieller

Pomysłodawca oraz założyciel szkoły Rock Discipline. Gitarzysta z ponad 25-letnim stażem gry. Pierwsze kroki stawiał w Państwowej Szkole Muzycznej I i II st. w Chełmie w klasie gitary klasycznej. Uczestnik wielu konkursów oraz przeglądów gitarowych m.in.
– IV Konkurs Gitarowy w Biłgoraju (9.04.1997r.),
– VI Konkurs Gitarowy w Biłgoraju (20.04.1999r.) – II miejsce
– XIII Międzynarodowe Spotkania Gitarowe w Sanoku (22-27.04.2001r.)
– uczestnik konkursu na Międzynarodowym Festiwalu Muzyki Gitarowej Gryfice – Trzebiatów 2002, który to odbył się pod patronatem Ambasady Królestwa Hiszpanii (15-23.05.2002r.)
Gitara klasyczna nie była jednak jedyną miłością i sposobem na wyrażanie swoich emocji. Potrzeba przeżywania innego poziomu ekspresji sprawiła, że Jacek sięgnął po gitarę elektryczną. Odnalazł dzięki temu swój unikalny sposób wyrazu, oraz wypracował własny muzyczny język, który można rozpoznać już po kilku dźwiękach.
W listopadzie 2015 roku ukazał się debiutancki solowy album Jacka zatytułowany „Creeping Crocodile”, na którym znalazło się 11 różnorodnych kompozycji pełnych melodii oraz nietuzinkowych partii instrumentalnych. Jacek ma na swoim koncie również 2 oficjalne teledyski zrealizowane do utworów pochodzących z jego solowego albumu.

Youtube video.