Wesołych Świąt!

Wszystkim naszym uczniom składamy życzenia zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wielu sukcesów w nadchodzącym 2023 roku!

Team Rock Discipline

Świąteczne VOUCHERY prezentowe!

Jak co roku przypominamy, że najlepsze prezenty to te dane od serca, zatem jeżeli chcesz podarować komuś coś naprawdę wyjątkowego to ROCKowy VOUCHER na dowolną ilość lekcji gry na wybranym instrumencie w szkole Rock Discipline będzie idealnym wyborem!

Więcej informacji: tel. 503-946-598 / jacekkieller@gmail.com

Lekcje gry – Zapisy

Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby chcące rozpocząć naukę gry na wymarzonym instrumencie do Rock Discipline! W dziale KONTAKT znajdziecie Państwo nr telefonów oraz adresy mailowe pod którymi można się z nami kontaktować i zapisywać na zajęcia. W razie dodatkowych pytań odnośnie lekcji czy spraw organizacyjnych, również prosimy o kontakt. Chętnie odpowiemy na wszelkie Państwa pytania.

Pozdrawiamy serdecznie i do zobaczenia!
Rock Discipline

Lekcje gry w wakacje

Przypominamy – w wakacje również gramy !!!
Zapraszamy na lekcje gry na wybranym instrumencie.

Rock Discipline

Lekcje Śpiewu – Warszawa

Drodzy uczniowie!
Jak już pewnie zdążyliście zauważyć, w nowej lokalizacji Rock Discipline Warszawa przy ul.Hożej 86 możecie również skorzystać z profesjonalnych lekcji śpiewu w zaprzyjaźnionym studio wokalnym Vocal Academy. Więcej szczegółowych informacji na temat lekcji śpiewu znajdziecie pod adresem www.vocalacademy.pl
Zachęcamy także do śledzenia oficjalnego profilu studia na Facebooku https://www.facebook.com/VocalAcademyWarsaw .
Do zobaczenia na zajęciach!

 Page 1 of 16  1  2  3  4  5 » ...  Last »