Zapisy!

INFORMACJE I ZAPISY:

Jeżeli jesteś fanem szeroko pojętego rocka, chcesz doskonalić swe umiejętności lub zacząć swą przygodę z wybranym instrumentem od podstaw, trafiłeś pod właściwy adres!

Oferujemy lekcje gry na gitarze oraz gitarze basowej, prowadzone w trybie indywidualnym. Program zajęć przygotowywany jest w taki sposób aby połączyć Wasze i nasze oczekiwania. Naszym celem jest kształcenie adeptów na wielu poziomach:
– doskonalenie i wzbogacanie techniki gry,
– kształcenie słuchu,
– rozwijanie umiejętności improwizacji,
– poszerzanie wiedzy na temat harmonii w szeroko pojętej muzyce rozrywkowej,
– pomoc przy komponowaniu i aranżowaniu utworów,
– praca nad artykulacją, dynamiką i poczuciem rytmu,
– wprowadzenie niezbędnej wiedzy teoretycznej popartej konkretnymi muzycznymi przykładami,
– rozwijanie dobrych nawyków.
Wielką zaletą naszego programu jest łączenie praktyki z teorią w sposób, który nie zniechęca do nauki lecz wzbudza ciekawość i zainteresowanie.

Zapisy prowadzimy drogą e-mailową lub telefonicznie. Dane kontaktowe do wybranych lokalizacji znajdziecie Państwo w zakładce KONTAKT.

Zapraszamy!
Rock Discipline

Lekcje gry w wakacje

Przypominamy – w wakacje również gramy !!!
Zapraszamy na lekcje gry na wybranym instrumencie.

Rock Discipline

Wesołych Świąt!

Wszystkim naszym uczniom składamy życzenia zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wielu sukcesów w nadchodzącym 2023 roku!

Team Rock Discipline

Świąteczne VOUCHERY prezentowe!

Jak co roku przypominamy, że najlepsze prezenty to te dane od serca, zatem jeżeli chcesz podarować komuś coś naprawdę wyjątkowego to ROCKowy VOUCHER na dowolną ilość lekcji gry na wybranym instrumencie w szkole Rock Discipline będzie idealnym wyborem!

Więcej informacji: tel. 503-946-598 / jacekkieller@gmail.com

Lekcje gry – Zapisy

Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby chcące rozpocząć naukę gry na wymarzonym instrumencie do Rock Discipline! W dziale KONTAKT znajdziecie Państwo nr telefonów oraz adresy mailowe pod którymi można się z nami kontaktować i zapisywać na zajęcia. W razie dodatkowych pytań odnośnie lekcji czy spraw organizacyjnych, również prosimy o kontakt. Chętnie odpowiemy na wszelkie Państwa pytania.

Pozdrawiamy serdecznie i do zobaczenia!
Rock Discipline

 Page 1 of 17  1  2  3  4  5 » ...  Last »