W związku z ogromną ilością maili jakie wciąż otrzymujemy oraz z powtarzającymi się zapytaniami odnośnie nauki w Rock Discipline, odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania, by rozwiać wasze wątpliwości i ułatwić pierwsze kroki na waszej muzycznej drodze 😉


1. Kiedy mogę zapisać się do Rock Discipline?

Zapisy do Rock Discipline trwają przez cały rok kalendarzowy, w każdym momencie można rozpocząć naukę na wybranym instrumencie.

2. Czy są jeszcze wolne miejsca?

W okresie jesiennym w grafiku robi się bardzo gęsto, jednak zawsze próbujemy znaleźć kompromis w kwestii dnia i godziny w jakiej miałyby odbywać się lekcje. Jesteśmy elastyczni, więc jeżeli jesteś zdecydowany/-a uczyć się w naszej szkole, zawsze znajdzie się dla ciebie wolne miejsce.
Termin zajęć ustalamy indywidualnie z każdym uczniem.

3. Jestem początkującym/-ą gitarzystą/-ką. Czy uczycie gry ludzi od podstaw, praktycznie z zerową wiedzą i umiejętnościami?

Poziom zaawansowania nie jest dla nas istotny, najważniejsza jest twoja determinacja, chęć rozwoju i doskonalenia własnego warsztatu. Dlatego do Rock Discipline może przystąpić każdy, bez względu na wiek i poziom zaawansowania.

4. Czy musze przynosić własny instrument na zajęcia?

Podczas zajęć w Rock Discipline zapewniamy pełne zaplecze sprzętowe ( instrumenty, wzmacniacze) + niezbędne akcesoria oraz materiały dydaktyczne (nuty/tabulatury). Własny instrument nie jest wymagany na zajęciach.

Więcej dodatkowych informacji możecie znaleźć w zakładce REGULAMIN.

Wszystkich serdecznie zapraszamy na zajęcia do Rock Discipline!